Turud

Tehaseautomaatika

Tehaseautomaatika

Selleks, et pakkuda teile kaasaegsel tehaseautomaatika turul parimat, lasub SCNi põhirõhk teenuste usaldusväärsusel, kulutõhususel ja kõrgel kvaliteedil, hoolitsedes selle eest, et vastaksime teie ootustele ja ületaksime neid. SCN tarnib igat tüüpi masinaehituse klientidele laias valikus tooteid. Näiteks pöörlemis- ja lineaarandurid, voolu- ja rõhuandurid, tööstuslikud personaalarvutid ja kuvarid, programmeeritavad kontrollerid, inverterid ja servod. Kasutajateks võivad olla näiteks masinatootjad, nagu robootika, pakendamine, plastik, toidukaubad ja joogid, metallitööd,konveierid ja puhastussüsteemid.

Loe edasi
Teisaldusmasinad

Teisaldusmasinad

Meie teisaldusmasinate turul on SCN oma kõrgetasemelise tehnilise oskusteabe ja pika kasutuskogemusega loomulik esmane valik, et saada oma teisaldusmasinate konstruktsioonist parim hinna ja kvaliteedi suhe. Tarnime erinevaid tooteid igat tüüpi teisaldusseadmetele, nagu metsatöömasinad, kaevandusmasinad, ehitusmasinad, AGVd, kaubikud, veoautod, bussid, rongid ja kraanad. Oleme kõigile seda tüüpi sõidukitele välja töötanud laia valiku hea löögi ja vibratsiooni ning temperatuurivahemikuga, IP-klassi ja erinevate sertifikaatidega tooteid, nt raudtee karmi keskkonna talumiseks.

Read more
Kaitse ja lennundus

Kaitse ja lennundus

Kaitse- ja lennundusvaldkonnas oleme teie loomulik partner elektromehaaniliste toodete jaoks, millel on kompromissitult nüüdisaegne kvaliteet ja töökindlus. SCN töötab tihedalt koos igat tüüpi ettevõtetega, mis toodavad näiteks radarisüsteeme, kaugrelvajaamu, mehitamata õhusõiduki (UAV) süsteeme, allveelaevu, tanke ja lennunduse alamsüsteeme. Meie tarnitud tooted on näiteks alalisvoolu kontaktorid, releed, lülitid, ventilaatorid, termilised kaitselülitid, vastupidavad tahvelarvutid, sisseehitatud arvutikaardid ja kuvarid.

Read more
Meditsiin ja loodusteadus

Meditsiin ja loodusteadus

Meditsiini- ja loodusteaduse valdkonna turul oleme mitmesuguste tervishoiuga seotud rakenduste riistvaralahenduste täielik tarnija. Meie eesmärk on aidata kapitaliseerida lahendusi meie teenuse ja toodete praktilisel kasutamisel. Kogenud ja oskuslik müügi- ja tooteekspertide meeskond oma nõu ja süsteemitarnetega tagab rakendusest sõltuvalt vajaliku riistvara standardid. Näited rakendustest, mida tarnime on röntgen, skaneerimine, operatsioonisaalid, kiirabi seadmed, ravikabinetid ja haigla vastuvõtud.

Read more
Energia ja taastuvenergia

Energia ja taastuvenergia

Energia ja taastuvenergia sektori kiirelt kasvaval turul oleme me teie esmane valik, viies teie rakenduse uue elektroonilise tehnoloogia järgmisele tasemele. SCN omab selles toote oskusteabe valdkonnas hämmastavaid teadmisi, eriti alalisvoolu lahenduste alal. Me keskendume tipptoodete pakkumisele, nagu rohelise energia lahendused, nutivõrgud, elektrijaamad, vee-, tuule- ja päikeseenergiarajatised ning energia jaotamisele pühendatud tooted.

Read more
Manussüsteemid

Manussüsteemid

Kui te töötate välja ja ehitate ise oma manussüsteeme, siis oleme õige partner, kellega rääkida kiirete ja kiirete tehniliste nõuannete saamiseks. Meie müügiekspertide, inseneride ja tootejuhtide meeskond suudab anda teile usalduse ja nõuannete teadmiste kolmnurga sõltumata soovitud rakendusest. Meie pakutavaid tooteid leidub PC-plaatide, mälu- ja salvestustoodete valikus. Meie peamisteks kliendikategooriateks on piletiautomaatide, müügiautomaatide, gaasipumpade ja iseteenindusjaamade ehitajad.

Read more
Merendus- ja avamerevaldkond

Merendus- ja avamerevaldkond

Merendus-ja avamerevaldkonna turul reklaamib ja toetab SCN teid kõige sobivama tehnilise toote leidmisel, vaatamata kompromissidele tehniliste aspektide osas. Need võivad olla tooted, mis on mõeldud sillarakenduste, mootori- või kliimaseadmete, sidevõrkude või kaugjuurdepääsu jaoks. Meil on lai valik EX-sertifikaadiga ja / või DNV ja GLi poolt heaks kiidetud tooteid igat tüüpi paatide, kauba/kruiisilaevade ning nafta- ja gaasiplatvormide jaoks.

Read more
Infrastructure

Infrastructure

Within infrastructure, we mainly work with data collection and controls for "Smart City" and railways, but also have solutions for tunnels, bridges and roads. The product portfolio consists of, among other things, complete control systems, AI cards and computers, HMIs, data acquisition I/O, various types of flow and pressure sensors, interfaces and network products, for example access points, Ethernet and fiber switches.

Read more